Вартість ремонту в Хмельницькому: дослідження 2021 року

Огляд ринку

Зміст статті:

 1. Вступ
 2. Огляд цін від бригад в Хмельницькому
 3. Послуги від Хмельницьких ремонтних компаній
 4. Вартість послуг від приватних майстрів
 5. Чи це повна вартість ремонту?
 6. Додатковий сервіс по ремонтах – як він представлений?
 7. Підсумок: до кого звертатись за ремонтом?

Спеціалісти Ремонтної компанії «Рівень» підготували огляд актуальних цін серед типових підрядників ринку будівельно-ремонтного сервісу. Ми взяли за основу інформацію з основних дошок оголошень – poslugy.ua та olx.ua. Хмельницький – місто, де подібні послуги надають приватні майстри, бригади та профільні ремонтні компанії. Клієнту важливо зрозуміти усі плюси та складнощі, які можуть його очікувати у процесі роботи.

Часто послуги замовляють за знайомством – «сарафанне радіо» працює справно. Але якщо шукаєте підрядника самостійно, треба звернути увагу на такі моменти:

 • досвід;
 • відгуки;
 • скільки коштує певний сервіс та як саме формується вартість – пакетом за квадратний метр, виконання певного завдання.

Аналізуючи актуальну середню вартість ремонту, треба зазначити, що вона кардинально різна і залежить від типу об’єкта – первинний чи вторинний ринок, його площі, масштабу завдань, поставлених термінів. Пропонуємо огляд, скільки грошей беруть за свої послуги три ключових типи підрядників в регіоні та яких підводних каменів варто очікувати замовникам послуг у таких виконавців:

 • бригади;
 • ремонтні компанії;
 • приватні майстри.

Огляд цін від бригад в Хмельницькому

Бригади – це група людей, які об’єднались для надання комплексних послуг. Один з майстрів може прокладати електричні, сантехнічні комунікації, інший займається «чорновою» роботою, третій клеїть шпалери та фарбує стіни, разом вони зможуть провести досить швидко дизайнерський ремонт та косметично виконати поставлені ремонтні цілі. Для клієнта зручно, бо є можливість замовити ремонт під ключ.  

У порівнянні з ремонтними компаніями, як “Рівень”, клієнт не завжди отримує комплексний сервіс, впевнений у відповідальності приватних майстрів, не завжди має можливість подивитися реальні фото проектів та зрозуміти, наскільки професійно виконані роботи.

Послуги від Хмельницьких ремонтних компаній

Уявімо ситуацію: потрібен ремонт квартири під ключ, або виконання робіт у певній кімнаті. У такому випадку, треба знайти підрядника, який надає послуги комплексно. Клієнти часто звертаються саме до ремонтних спеціалізованих компаній, оскільки таке партнерство має переваги:

 • на сайті наперед можна дізнатися ціни;
 • підписання договору з вказівкою терміну виконання робіт, фінальною закріпленою вартістю, гарантією на послуги;
 • можливість подивитися фото реально реалізованих проектів різної складності;
 • наявні чесні відгуки клієнтів.

Ремонтні компанії прозоро співпрацюють з кожним клієнтом, зосереджені на якісному та швидкому результаті, надають гарантії та фіксовану вартість у договорі. “Рівень” – одна із них.

Величезний плюс:  фіксовані розцінки, тому замовник наперед знає у скільки йому обійдеться певне завдання. Деякі компанії також пропонують гарантію на послуги за актом виконаних робіт.

Вартість послуг від приватних майстрів

Фахівці надають послуги ремонту двокімнатної, однокімнатної квартири та приміщеннях більшої площі, виконуючи ремонт як однієї кімнати, так і загалом усього об’єкту. Їх запрошують, щоб реалізувати дизайнерське рішення в новобудові, квартирі із вторинного ринку. 

У середньому, вартість послуг нижче, ніж на ринку на 5–15%, але при цьому дуже часто клієнти не можуть подивитися фото реальних робіт, оцінити майстерність, а наявні відгуки не завжди реальні. 

Варто зазначити й те, що у процесі робіт ціна може бути збільшена, бо майстер скаже, що витратив більше часу та сил, а оскільки початкова ціна не задокументована у договорі, клієнта очікує безліч проблем. Терміни виконання можуть бути затягнутими, оскільки люди не встигають, або паралельно працюють ще над одним проектом. 

Чи це повна вартість ремонту?

Зазначені ціни – це лише вартість власне робіт від фахівців. Якщо плануєте зробити ремонт в квартирі, будинку або одній кімнаті, варто до розцінок додати такі витрати:

 • матеріали – плитка, лінолеум, шпалери, клей, розчини, базові основи;
 • кабелі;
 • труби;
 • освітлювальні прилади;
 • розетки та вимикачі.

Найбільш дорогими вважаються ремонтні роботи на кухні, у ванній кімнаті, зонах загального користування – приміщеннях, на які покладено виконання одночасно багатьох функцій – приготування їжі, прийом гостей, зона відпочинку, кабінет. 

Увага! Звертайте увагу на зазначену вартість сервісу. Вона може бути за квадратний метр або погонний. Часто прайс на комплексну послугу формується із вартості певних завдань. 

Додатковий сервіс по ремонтах – як він представлений?

Майстри по ремонту в Хмельницькому нечасто надають додаткові послуги для клієнтів. Ми прослідкували певну тенденцію – ремонтні компанії частіше ніж бригади чи майстри надають гарантію на послуги та прозорі розцінки, приватні майстри пропонують знижки на матеріали або на наступні замовлення. Бригади ж не вказують жодних додаткових послуг.

Підсумок: до кого звертатись за ремонтом?

Аналізуючи ціни 2020-2021 у Хмельницькому, варто зазначити, що приватні підрядники беруть за послуги дещо менше, але часто не надають гарантій, і в основному спеціалізуються на якихось 2-3 процесах, а для вирішення інших треба шукати інших виконавців. Бригади працюють комплексно, їх ціни середні, але не завжди надають гарантії, та й договір ніхто не буде підписувати. Оптимальний варіант – ремонтні компанії, які пропонують доступну вартість на сервіс у контексті вартості, термінів та гарантій, можливістю вирішення усіх завдань під ключ, оперативним виконанням. 

Ремонтна Компанія “Рівень” на початку складе детальний та точний кошторис, у який внесе усі категорії витрат. Нас обирають, оскільки ми надаємо сучасний професійний сервіс, оперативно проводимо ремонтні роботи, а ціни збалансовані за критеріями “вартість – якість”.

1 Comment

 • Avatar Volodya

  В минулому році робив ремонт під ключ в одній кімнаті, і стикнувся з тим шо приватні майстри часто кажуть про один обсяг робіт, а потім виходить взагалі інша ціна бо вилізли якісь нюанси. То посеред ремонту прийшлось відмовитись від послуг майстра і доробляти ще дві кімнати самостійно 🤬

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *