Демонтажні роботи в Хмельницькому

Для повноцінного перепланування помешкання, і для косметичного оздоблення будь-якого приміщення однаково важливими є демонтажні роботи. Адже саме під час цього процесу відбувається видалення старих будівельних та декоративних матеріалів, строк експлуатації яких вже завершився. 

 

Зношені шпалери, ламінат, дерев’яна підлога, яка потребує заміни, – всі ці елементи мають бути належним чином демонтовані. Інакше в недалекому майбутньому це може стати значною проблемою.

Ремонт після демонтажу

Ціни на послуги демонтажу

Сучасний ринок ремонтно-будівельних робіт пропонує різноманітні послуги, ціни на які не виглядають надто обтяжливими для бюджету родини з середнім доходом.

Варто зауважити, що вартість демонтажних робіт вираховується в залежності від кількості квадратних метрів поверхні, яку потрібно обробити. Наприклад, обдирання старої фарби зі стіни в середньому може коштувати близько 70 грн за кв.м, а зі стелі – приблизно 77 грн за кв.м. Проте на деякі види демонтажних робіт вартість визначається, виходячи з кількості одиниць, як-от, до прикладу, демонтаж одного вікна може коштувати в межах 380 грн. 

Що стосується нюансів безпосереднього процесу проведення демонтажних робіт, то розцінки залежать від виду послуги та особливостей приміщення. Для демонтажу дерев’яної підлоги потрібно буде виконати наступні кроки:

 1. підготовчий етап – точно визначити матеріал підлоги, оцінити обсяг роботи, підготувати необхідні інструменти – обценьки, викрутка, молоток;
 2. етап виконання – видалення плінтусів, розбір мостин, демонтаж лаг та бетонної основи;
 3. завершальний етап – прибирання будівельного сміття.

Із професіоналами навіть великий ремонт відбудеться швидко та без проблем.

Розповсюджені запитання

Технологія залежить від матеріалу стін. Цегляні стіни розбирають шарами, починаючи з верхнього; демонтують спеціальним пневмо та електроінструментом, найчастіше для демонтажу використовують перфоратор. Іноді застосовується алмазна різка бетона.

Для цього вимірюємо площу перегородки та перемножуємо цю цифру на ціну демонтажу одного кв метра.

З урахуванням непередбачуваних обставин, та за умови готовності нових дверей, – демонтаж із встановленням дверей займуть один робочий день.

В залежності від типу та матеріалу фундамента, – його демонтують інструментом (гідромолотом), або за допомогою екскаватора.

Якщо не планується повторне використання кахлів, – їх видаляють вручну (молотком і стамескою, або перфоратором). Якщо плитку хочуть зберегти, – тоді зволожують шви і знімають за допомогою гострого зубила, лезо якого обережно заводять під гострим кутом під кожну окрему плитку.

Ця послуга включає розбирання всіх елементів покрівлі, включаючи покриття даху, обрешітку, утеплювач, крокви.

Законодавство передбачає документальне погодження демонтажу всіх перегородок приміщень, які вказані в технічному паспорті, – незалежно від типу будинку. Але варто зазначити, що на практиці реально важливе значення має погодження чи технічний прорахунок, інженерний нагляд, – при демонтажі саме опорних стін, які несуть навантаження. Такі стіни є і в хрущовках, і в інших типах будівель. На кресленнях технічного паспорту квартири – такі стіни позначені більш жирними смугами.

Для чого потрібні демонтажні роботи?

Коли виникає потреба ремонтувати обжиту оселю, виявляється, що на підлозі, стінах, стелі є багато різних матеріалів, які потрібно прибрати. Адже зрозуміло, що неможливо, наприклад, покласти нову плитку у ванній кімнаті, якщо попередньо не зняти стару. Очевидно, що це не лише непрактично, а ще й матиме вкрай неохайний вигляд. До того ж це може бути небезпечно, адже неправильно або погано закріплені матеріали можуть травмувати людину у будь-який момент.

Вчасно проведені демонтажні роботи гарантують:

 • стовідсоткову відповідність задуманому дизайну інтер’єру;
 • впевненість у надійності кожного елементу конструкції.

Що стосується аварійних будівель, або таких, які потребують негайної ліквідації, то в такому випадку демонтажні роботи варто проводити з максимальною швидкістю та обережністю. Непоодинокими є випадки, коли від цього залежить життя та здоров’я людей. Або ж зволікання з демонтажем призведе до значних фінансових збитків та втрат. Саме тому, щоб не опинитися у складній ситуації, яка вимагає екстреного вирішення, варто заздалегідь спланувати проведення демонтажних робіт.

Чому важливо демонтувати старі покриття?

Зазвичай люди не бачать прямої залежності між початковим етапом (розчищенням приміщення) та кінцевим результатом (завершеним ремонтом). Проте, як показує практика, залежність все ж існує. Так, якщо прикріпити нові привабливі шпалери на недостатньо очищену від попереднього покриття стіну, то отримати необхідний візуальний ефект годі й сподіватися. Особливо, якщо мова йде про певні специфічні типи такого оздоблення, як, до прикладу, 3D-шпалери зі здатністю розширювати простір кімнати навколо них.

Ремонт потребує значних фінансових вкладень. Тому на певних видах робіт іноді є спокуса зекономити. На жаль, така стратегія далеко не завжди є виграшною. Звичайно, можна отримати гарний результат, провівши демонтаж самостійно, але для цього потрібно:

 • мати всі необхідні інструменти;
 • знати особливості поводження з певними видами матеріалів;
 • мати досвід демонтажних робіт;
 • бути впевненим, що в процесі не виникне непередбачуваних ситуацій, з якими можна буде впоратися власними силами;
 • мати навички демонтувати однаково якісно як стару сантехніку, так і фарбу зі стін.

Рішення про те, чи самостійно робити демонтаж гіпсокартону і лінолеуму, чи звернутись до майстрів цієї справи, має прийматися зважено та розсудливо. Якщо масштаби ремонту незначні і є точна впевненість у власних силах, то впоратися можна самостійно.

Доволі цікавою є ситуація, коли постає питання оцінки розмірів потрібних демонтажних робіт. Звичайно, провести точні заміри та визначити абсолютні цифри навряд чи вийде, проте можна зробити певний реалістичний прогноз. Для цього потрібно:

 • мати чіткий та прорахований план ремонту;
 • розуміти, які елементи конструкцій у приміщенні потребують зносу або навпаки – побудови;
 • вирахувати площу кімнати шляхом грамотного обчислення;
 • визначитися, чи всі види покриття мають бути демонтовані;
 • врахувати потребу заміни вікон чи дверей.

Варто бути готовими до того, що ремонт може коригувати плани, зважаючи на обставини, які можуть виникати на тому чи іншому етапі робіт. Навіть демонтуючи старе настінне покриття, може з’ясуватися, що під ним є додатковий шар фарби або побілки. А це, своєю чергою, збільшує обсяг демонтажних робіт. І все ж, маючи продуманий план та надійних помічників-професіоналів, долати будь-які труднощі, пов’язані з ремонтом оселі, набагато простіше та результативніше. Адже так навіть критична ситуація швидко отримає позитивне вирішення. 

До того ж в компанії регулярно з’являються цікаві акції та знижки, які дозволять витратити на демонтаж прийнятні кошти.

Декоративний ремонт стін

Безкоштовний замір з розрахунком від майстра - точністю 99%.

Якщо ви не спішите з ремонтом і хочете обдумати його як слід – заохочуємо скористатися безкоштовним заміром від наших майстрів. Це ні до чого не зобов’язує, і дає вам розуміння повної вартості ремонту.

Вартість демонтажу окремих елементів

 • Демонтаж плінтусів і багетів 15 грн/погонний метр

  Плінтуси і багети зазвичай є на стиках підлоги і стіни, або стіни і стелі. В цю ж ціну демонтаж настінних багетів.

 • Демонтаж стелі Армстронг 30 грн/квадратний метр

  Це типова стеля в офісах або комерційних приміщеннях, складається з каркасу та квадратних плит.

 • Демонтаж штукатурки 60 грн/квадратний метр

  При незначних нерівностях шліфуємо, при бажанні утеплити чи зробити звуко- та гідроізоляцію збиваємо штукатурку аж до цегли, і за рахунок цього площа житла не зменшується. Для демонтажу штукатурки зі стелі ціна може бути вищою.

 • Демонтаж стіни в пів цегли 80 грн/квадратний метр

  Типова стіна в житловому багатоквартирному будинку. Демонтують зазвичай при переплануванні.

 • Демонтаж стіни в пів цегли з штукатуркою 100 грн/квадратний метр

  Комплексний демонтаж заштукатуреної стіни, зазвичай в вторинному житлі. Це пакет послуг, який вигідніший ніж демонтаж окремих елементів.

 • Демонтаж кутника 25 грн/погонний метр

  Кутниками зазвичай зміцнюють виступаючі кути на відкосах та у вразливих місцях.

 • Демонтаж плитки 125 грн/квадратний метр

  Якщо будемо вкладати нову плитку – в санвузлі, на кухні чи балконі – необхідно збити стару плитку. Також, якщо є бажання змінити покриття підлоги з плитки на ламінат, наприклад, необхідно повністю демонтувати плитку.

 • Демонтаж дверей 300 грн/штука

  Вирізаємо дверну коробку від вхідних чи міжкімнатних дверей так, щоб стіна не завалилась.