Фасадні роботи в Хмельницькому

Фасад будинку – надзвичайно важлива складова будь-якої будівлі, адже саме за його станом можна зробити висновки про вік, загальний стан приміщення, його експлуатаційні можливості. Ще один вагомий чинник – вплив на здоров’я мешканців оселі, адже якісно та надійно оброблені стіни, дах, утеплений фундамент не дозволять з’явитися вогкості в будинку та викликати неприємності, які вона з собою несе. Саме тому потрібно регулярно проводити фасадні роботи, утеплення квартир, а в старих будівлях рекомендується додатково займатися ще й реставрацією.

Запишіться на безкоштовний замір вже зараз, і ми підрахуємо прайс по зовнішніх роботах!

Розповсюджені запитання

Щільність 45-100 кг/м3 – для вентильованих фасадних систем; більше 100, а саме 145-165 кг/м3 – під оздоблення декоративною штукатуркою.

Обирають матеріал в залежності від потреб та фінансових можливостей. Мінеральна вата відрізняється стійкістю до вогню та шкідників, а пінопласт – має дешевшу ціну. Якщо мова йде про утеплення фасаду багатоповерхових будинків, то є законодавче обмеження на пінопласт для стін вище 26,5м (орієнтовно 8-9 поверхів). Також, існує технологія вентильованих фасадів, з різними видами сайдингу.

Для фарбування стін після утеплення пінопластом рекомендуються акрилові фарби. Вони добре захищають поверхню від вологи та інших впливів. Для фарбування фасаду будинку після утеплення мінватою рекомендуються силіконові фарби.

З грудня 2018 року, для будинків що вже були введені в експлуатацію, – не потрібно отримувати дозволи для проведення утеплення фасаду квартири.

Для утеплення фасадів рекомендується скловата (кремнієва) та базальтова (кам’яна вата). Скловата – більш стійка до високих температур, а кам’яна вата – має більшу паропроникність. Вибір буде визначатись важливістю цих критеріїв для потреб конкретного замовника.

Кращі результати будуть за температур від +5 до +30 градусів. При нижчих та вищих температурах – змінюються експлуатаційні характеристики клеючих розчинів.

Для утеплення фасаду краще використовувати пінопласт спеціально для цього призначений, тобто фасадний марки ПСБ-С М-25Ф, щільність якого 25 кг/м3.

Утеплення стін збільшить терміни служби будинку, усуватиме корозію арматури в бетонних стінах, і скоротить затрати на опалення приміщень.

Фасадні роботи для приватного будинку

Необхідність якісних фасадних робіт

Насолоджуватись комфортним життям у власному будинку або максимально довгий час ефективно користуватись технічними приміщеннями реально, якщо достатньо велику увагу приділити фасадним роботам. Це дозволить:

 • запобігти негативним та деструктивним процесам, які можуть виникнути в результаті недостатньої термо- та гідроізоляції;
 • отримати надійний захист будівлі від впливу навколишнього середовища;
 • створити довершений зовнішній вигляд будівлі, замаскувавши певні неточності або дефекти;
 • значно продовжити термін експлуатації приміщення.

Варто зауважити, що якісні та вчасно проведені фасадні роботи не залежать від матеріалу, з якого складені стіни. Адже найсучасніший та найнадійніший матеріал все одно з часом піддається негативним впливам навколишнього середовища, і може руйнуватися. Тож, навіть маючи щойно побудовану оселю, вже зараз варто думати над фасадними роботами та вибирати спеціалістів для виконання цього завдання. Що ж стосується старіших будинків, то, як показує практика, часу на роздуми в такому випадку не так багато, а масштаб робіт буде значним. Тому не треба гаяти дорогоцінний час, найкращий варіант – запросити команду професіоналів, яка швидко та надійно проведе зовнішню обробку фасаду!

Скільки можуть коштувати фасадні роботи?

З точки зору економічної доцільності виконання фасадних робіт є дуже вигідними. Це ергономічність, значно менші витрати на опалення, тощо. Адже навіть невеликий косметичний ремонт може суттєво знизити вплив на приміщення повітря низької якості, різноманітних токсичних викидів. Тому навіть незначні фасадні роботи мають позитивний вплив на стан споруди.

Щоб правильно розрахувати вартість фасадних робіт, необхідно звернутись до досвідченого майстра, який допоможе з’ясувати нагальні потреби та дасть практичні поради з вирішення тієї чи іншої проблеми. Впливати на ціну будуть такі фактори:

 • площа зовнішніх поверхонь будівлі;
 • необхідність очищення стін;
 • усунення аварійних ділянок за наявності;
 • тип матеріалу покриття поверхонь;
 • побажання щодо зовнінього вигляду.

У кожному індивідуальному випадку вартість та обсяг фасадних робіт буде відрізнятися. Проте в якості маркерів та орієнтирів можна навести наступні приблизні ціни на фасадні роботи у Хмельницькому. Так, встановлення та демонтаж будівельних лісів буде коштувати близько 20 грн за кв.м; очищення поверхні від старої фарби – від 25 грн за кв.м; гідроструменеве очищення складатиме від 60 грн за кв.м. 

Слід також наголосити, що вартість фасадних робіт варіюється в залежності від етапу виконання завдань. Як правило, вона складається з:

 • підготовки поверхні;
 • малярно-штукатурних робіт;
 • герметизації міжпанельних швів, гідрофобізації поверхні фасаду та водостічної системи;
 • облицювання фасаду.

Щоб будинок виглядав бездоганно, варто довіритися професіоналам, які виконають всі фасадні роботи швидко, якісно та надійно!

Види фасадних робіт

Перш за все потрібно зазначити, що для виконання фасадних робіт потрібно:

 1. визначити черговість завдань;
 2. окреслити терміни їх виконання;
 3. правильно підібрати необхідні матеріали.

На жаль, під час планування фасадних робіт не завжди може бути дотриманий наведений алгоритм, особливо, якщо робота виконується власними силами. В результаті можуть виникнути непередбачені наслідки у вигляді більших фінансових витрат або збільшенні обсягу необхідних робіт. Задля нівелювання ризиків слід такі завдання доручити спеціалістам, які зможуть якісно виконати поставлені задачі. 

Основними видами фасадних робіт найчастіше є:

 • армування сіткою;
 • оштукатурювання;
 • гідро-, тепло- та звукоізоляція;
 • облицювання плиткою або декоративним камінням;
 • малярні роботи;
 • оздоблення цоколя або фронтону.

Всі ці типи робіт з фасадом призначені для підтримування зовнішнього виду будівлі у належному стані, а також створенні комфортного середовища всередині будинку. Цікаво, що завдяки професійно проведеним фасадним роботам можна як реставрувати/відновити первісний вигляд будівлі, так і втілити у реальність абсолютно нове дизайнерське рішення. До речі, задля певних змін найчастіше використовується фарбування або облицювання зовнішньої поверхні стін. Що, своєю чергою, не лише надає привабливого й естетичного вигляду будинку, але ще й створює додатковий захисний шар, який дозволяє більш надійно захистити використані будівельні матеріали.

Декоративний ремонт стін

Безкоштовний замір з розрахунком від майстра - точністю 99%.

Якщо Ви не спішите з ремонтом і хочете обдумати його як слід – заохочуємо Вас скористатися безкоштовним заміром від наших майстрів. Це ні до чого не зобов’язує, і дає Вам розуміння повної вартості ремонту.

Типові послуги при роботі з фасадом та ціни на них

 • Утеплення фасаду від 450 грн/квадратний метр

  Комплекс робіт для утеплення, від чорнових робіт до фарбування

 • Демонтаж фасаду від 150 грн/квадратний метр

  Знесення старого покриття для підготовки поверхні до нового фасаду чи до утеплення.

 • Монтаж і демонтаж лісів від 40 грн/квадратний метр

  Встановлення конструкцій для висотних робіт та робіт з фасадом.

 • Монтаж зливової системи від 180 грн/квадратний метр

  Встановлення системи чи водостоків.

 • Монтаж утеплювача від 150 грн/квадратний метр

  Утеплення за різними матеріалами та технологіями.

 • Встановлення армувальної сітки від 80 грн/квадратний метр

  Для зміцнення фасаду та зменшення негативних впливів навколишнього середовища.

 • Штукатурка фасадів від 180 грн/квадратний метр

  Різні можливості - від ручної до машинної.

 • Декоративна штукатурка фасадів від 150 грн/квадратний метр

  Різні типи штукатурки вартують по різному. Точну вартість називає бригадир на місці.

 • Облицювання фасаду клінкерною плиткою від 450 грн/квадратний метр

  Робота, яка буде триматись роками.