Головна / Комплексний ремонт в Хмельницькому

Якщо Ви хочете зробити ремонт якнайшвидше - звертайтесь​

Для початку роботи необхідно заміряти Ваше житло.

Майстер уточнить в Вас побажання до стилю оформлення та класу матеріалів. Після цього у найкоротші терміни ми розраховуємо детальний кошторис, узгоджуємо деталі з Вами і за Вашим сигналом приступаємо до активної стадії ремонту.

Роботи завершуються в точно зазначений час. Ви залишитеся задоволеними отриманим результатом, адже наші майстри можуть якісно втілити Ваші мрії у реальність.

Ремонтна Компанія ‘Рівень’ надає гарантію на ремонтні послуги – до одного року.

  Комплексний ремонт квартир під ключ

  Комплексний ремонт квартири від команди професіоналів з досвідом роботи 9 років. 

  В нашому портфоліо більш ніж 200 успішних проєктів «під ключ».

  Як ми працюємо:

  01 / Ми приймаємо заявку від клієнта. До нас можна звернутися за телефоном або заповнити форму замовлення онлайн на сайті. Наш фахівець зателефонує за вказаним номером. Під час розмови менеджер уточнює зручну для клієнта дату та час, коли фахівець зможе приїхати для огляду помешкання.

  02 / Наш співробітник виїжджає до будинку клієнта. Із замовником обговорюються деталі майбутнього ремонту у помешканні, складається кошторис на роботу та необхідні матеріали.

  03 / Починаються ремонтні роботи з регулярною звітністю з нашого боку. Кожен етап приймається замовником. Оплата здійснюється поетапно або при завершенні всіх робіт.

  Комплексні ремонтні роботи якісно, в узгоджені терміни, з гарантією та по доступній ціні виконує Ремонтна Компанія 'Рівень'

  • У кожного нашого майстра досвід роботи у галузі понад 5 років, а у прорабів – від 9 років досвіду;

  • Працюємо з дотриманням необхідних технологій, тому надаємо на свою роботу гарантію до року;

  • Співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками будівельних матеріалів, що відповідають за якість своєї продукції;

  • Пропонуємо повні роботи в будинку, квартирі чи окремому приміщенні;

  • Працюємо в новобудовах та на вторинному ринку;

  • Оплату приймаємо по завершенні кожного етапу роботи.

  Комплексний ремонт потрібен, якщо потрібне втручання у електромережу та/або інші комунікації приміщення, плануєте змінити оздоблення, провести вирівнювання стін, стелі або загалом змінити дизайн приміщення.

  Прикладові роботи для проведення комплексного ремонту житла ⬇

  Грунт бетонконтакт

  Від 30 грн Вартість за м²
  • Для зміцнення мінеральних основ
  • Зменщує механічний та атмосферний вплив
  • Підходить не під кожен тип робіт

  Укладка сітки

  Від 40 грн Вартість за м²
  • Зміцнення стін та стелі
  • Запобігає тріщинам
  • При відмові від цієї послуги гарантія не надається

  Стяжка підлоги

  Від 140 грн Вартість за м²
  • Тепло- і звукоізоляція підлоги
  • Рішення для ідеально рівної поверхні
  • Підходить під систему теплої підлоги

  Гідроізоляція

  Від 40 грн Вартість за м²
  • Запобігає появі грибка
  • Збільшує час експлуатації приміщення
  • Технологію підбирає майстер під час заміру

  Стяжка підлоги

  Від 140 грн Вартість за м²
  • Тепло- і звукоізоляція підлоги
  • Рішення для ідеально рівної поверхні
  • Підходить під систему теплої підлоги

  Установка дверей

  Від 500 грн Ціна за штуку
  • Вхідні та міжкімнатні двері
  • Вартість залежить від обсягу робіт
  Previous
  Next

  Чому ремонт потрібно довірити професіоналам?

  Гарантія. Професійні майстри відповідають за якість виконаних ними робіт, тому в разі виникнення недоліків, усувають їх безкоштовно протягом гарантійного терміну;

  Якість. Професіонали використовують висококласні матеріали та працюють з дотриманням усіх необхідних норм. Завдяки великому досвіду у сфері ремонтних робіт майстри мають налагоджені відносити з постачальниками якісних будівельних матеріалів та комплектуючих;

  Терміни. Комплексні ремонтні роботи виконуються в стислі терміни завдяки тому, що правильно організовується праця та підбирається кваліфікований персонал;

  Індивідуальний підхід. Професіонали ретельно вивчають потреби своїх клієнтів, аби запропонувати рішення, що будуть повністю задовольняти їх бажання;

  Вигідні ціни. Ціни на ремонтні роботи в Хмельницькому у професіоналів обґрунтовані, для постійних клієнтів та на комплексні замовлення діє гнучка система знижок;

  Комфорт. Досвідчена компанія забезпечує супровід кожного етапу ремонту та мінімізує втручання клієнта в процес. Коли працюють професіонали — клієнти відпочивають.

  Наші роботи - приклади реалізації комплексного ремонту в Хмельницькому

  Підрахуйте приблизну вартість ремонтних послуг за допомогою онлайн-калькулятора

  Ми розуміємо, що ремонт – захід відповідальний. Ви хочете обдумати різні пропозиції та підібрати підходящу компанію? Ми підтримуємо Вас в цьому та заохочуємо підрахувати приблизний кошторис за допомогою калькулятора. Для зручності, його можна вислати собі на пошту.

  Нове житло часто не по кишені, а ось косметичний або глобальний ремонт куди практичніший. При цьому він дарує схожі емоції – почуття радості, комфорт і бажання йти вперед.

  Ми зробимо ваш будинок новим, навіть, якщо він був побудований 10, а то і 40 років тому.

  Із прайсом на ремонтні роботи можна ознайомитись на окремій сторінці. 

  Калькулятор послуг

  Ремонту потребують не лише квартири в новобудовах. Власники хрущовок чи сталінок, придбавши таке помешкання на вторинному ринку, також намагаються його оздобити за власним смаком. Аби ремонтні роботи пройшли якомога швидше, а їх результат задовольнив власника житла, потрібно: 

  • врахувати особливості приміщення;
  • ретельно його підготувати;
  • підібрати будівельні та оздоблювальні матеріали;
  • скласти кошторис;
  • залучити до виконання робіт кваліфікованих майстрів.

  Ремонтна Компанія ‘Рівень’ швидко та якісно виконає ремонт під ключ або ж відремонтує окреме приміщення будь-якої складності.

  Етапи ремонту

  Ремонтна Компанія ‘Рівень’ пропонує комплексний ремонт будинку (Хмельницький) або квартири. Роботу ми виконуємо в декілька етапів:

      1. Підготовка. Оцінюється стан комунікацій, опорні конструкції перевіряються на міцність. Демонтується старе оздоблення. Демонтаж в залежності від обсягу роботи може тривати від тижня до місяця.

      2. Встановлення та розведення комунікацій. При необхідності замінюється електропроводка. В окремих випадках може знадобитися дозвіл на проведення подібних робіт.

      3. Чорнові роботи. Це найдовший етап, що складається з заміни вікон, дверей, вирівнювання та утеплення стелі, підлоги, стін, встановлення та фіксації каркасів.

      4. Чистове оздоблення. Майстри, починаючи зі стелі, накладають фарбу, клеять шпалери, кладуть плитку, ламінат, паркет тощо. Тривалість цього етапу залежить від складності оздоблювальних робіт.

  Через 28 днів після залиття стяжки майстри встановлюють сантехніку, двері, розетки тощо. 

  Це загальний алгоритм проведення комплексних ремонтних робіт, але в залежності від типу приміщення послідовність й кількість етапів може змінюватися.

  Щоб отримати безкоштовний прорахунок цін на проведення комплексних ремонтних робіт в м. Хмельницький та дізнатися усі подробиці його проведення, телефонуйте за номерами, вказаними нижче, або залиште контактні дані у спеціальній формі. Наші менеджери зателефонують вам протягом години в робочий час — від 9:00 до 20:00.