Ремонт квартир в новобудові: Хмельницький

Квартири без фінішного оздоблення в новобудові коштують на 15-20% дешевше, ніж квартири з готовим ремонтом – і це є одним із найважливіших аргументів для покупців.

Крім того, квартира з “голими стінами” відкриває власнику більше можливостей для створення індивідуального планування та дизайну. Але як заощадити на ремонті та залишатися задоволеним його результатом протягом багатьох років? Про це розповідають експерти РК “Рівень Хмельницький”, яка має 16-річний досвід проведення ремонта у новобудовах міста. Ми виконуэмо ремонти будь якого класу: бюджетний, євроремонт, дизайнерський та інші.

Викликати майстра на замір

Як обрати надійну бригаду майстрів?

Коли замовник звертається в солідну ремонтну компанію, він отримує у своє розпорядження всіх необхідних для ремонту майстрів, які мають багатий досвід і весь потрібний інструмент.

Люди, які пропрацювали у дружньому колективі РК “Рівень Хмельницький” багато років, виконують замовлення швидко та злагоджено, гарантуючи якість, сроки, та дотримання смети договором.

Компанія здійснює комплексний ремонт “під ключ”, включаючи прибирання та розміщення меблів і техніки, після чого ви можете відразу в’їхати в квартиру і жити без зайвих турбот.

Часті запитання

Таке питання часто виникає через інформацію про усадку будівлі. Зуважимо, що частково усадка відбувається в період, поки новий будинок здають в експлуатацію та підключають до комунікацій. Найбільші рухи будівлі відбуваються взимку та навесні. Тому, в середньому, рекомендується починати ремонт в новобудові через 6-9 місяців після здачі будинку в експлуатацію.
Залежить від етапу готовності, яку надає інвестору забудовник. Якщо мова йде вже про чистове оздоблення, то на ремонт знадобиться 30-50 днів; якщо ж новобудова отримана в чорновому варіанті – то роботи займуть 70-90 днів. І, звичайно, на терміни ремонту значною мірою впливає якість новобудови після здачі: якщо будівельні роботи виконані недбало, це значно збільшує сроки ремонту в квартирі. Щоб проконтролювати забудовника, ви можете звернутись до експертів нашої компанії, які нададуть послугу “Прийомка новобудови”
Залежить від ступеню готовності для новобудови та від стану комунікацій для вторинки. Може бути дешевшим – ремонт квартири в новобудові, може – у вторинці. Щоб з’ясувати вартість у кожному конкретному випадку – краще скористатись Калькулятором цін на нашому сайті, або викликати виконроба на замір. До того ж, саме для таких випадків, коли потрібно здійснити вірний вибір при купівлі квартири, – наша компанія надає послугу “Діагностика житла та якості ремонту”. Експерт домопоже точно з’ясовати що буде вигідніше: варіант вторинки чи квартира в новобудові.
Головна причина, чому не бажано одразу після отримання документів починати ремонт полягає в усадці нового будинку. Деякий час стіни будуть рухатись, і якщо поспішити з оздоблювальними роботами – є ризик пошкодження кахлів, підлогового покриття, дверних коробок або шпалер.
Чорнова обробка квартири – це базові роботи (штукатурка, зведення перегородок, розводка комунікацій, штроби), які виконують перед чистовим декоративним оздобленням приміщення.

Від чого залежить ціна ремонту у новій квартирі?

Квартири в новобудові “під оздоблення” бувають двох видів: з чорновим оздобленням і з передчистовим оздобленням – від цього, в першу чергу, і залежить ціна ремонту.

Квартира з чорновим оздобленням

Квартири в новобудовах з чорновим оздобленням – це найдешевша пропозиція на ринку первинної нерухомості. Однак і ремонт у такій квартирі потребує солідних капіталовкладень.

У чорнове оздоблення квартири в новобудові входить:

 • цементна стяжка підлоги;
 • первинне вирівнювання стін та стель;
 • встановлення вікон та вхідних дверей;
 • розведення труб водопостачання, каналізації та опалення;
 • гідроізоляція санвузла;
 • стандартна розмітка електропроводки.

За погодженням із забудовником можуть бути встановлені міжкімнатні перегородки, радіатори опалення та теплі підлоги. Всі інші роботи – дизайн-проект, передчистове та фінішне оздоблення – залишаються за власником квартири. Вартість комплексного ремонту “під ключ” в однокімнатній квартирі або квартири-студії разом із ванною у новобудові Хмельницького стартує від 1100 грн за квадратний метр.

Ремонт кімнати

Квартира з передчистовим оздобленням

Ці квартири дорожчі, ніж ті, в яких є тільки чорнове оздоблення, але все ж таки вони обійдуться вам у меншу суму, ніж квартири в новобудові з повністю готовим ремонтом.

У передчистову обробку входить:

 • прокладання електропроводки;
  приховування інженерних мереж;
  загортання швів;
 • шпаклівка та вирівнювання дверних та віконних укосів;
 • монтаж сантехніки, вентиляційного та опалювального обладнання; електромонтаж;
 • остаточне вирівнювання стін, підлоги та стелі під фінішне оздоблення декоративними матеріалами.

Іншими словами, у квартирі з передчистовим оздобленням потрібно зробити лише косметичний ремонт, який у Хмельницькому коштує від 800 грн за м2, включаючи ремонт ванної кімнати.

Чому краще, коли весь комплекс робіт виконує один підрядник

Ремонт приватних будинків у Хмельницькому

Економія часу

Один із недоліків квартири в новобудові без ремонту – це неможливість в’їхати до неї негайно. Тому кожен новий власник намагається прискорити ремонтні заходи, щоб якнайшвидше оселитися у новому домі. Щоб зробити ремонт у новобудові з нуля, знадобиться цілий штат фахівців, а саме:

 • штукатур;
 • маляр;
 • сантехнік;
 • електрик;
 • кахельщик.

Крім того потрібні різноробочі, а також можуть знадобитися будівельники, зварювальники, столяри, теслярі, фахівці з гіпсокартону та натяжних стель та інші майстри. Деякі господарі, бажаючи заощадити, прагнуть знайти майстрів, які пропонують найменшу ціну за свої послуги – і це зрозуміло, адже купівля квартири коштувала недешево. Але такі недорогі майстри найчастіше працюють поодинці або невеликими бригадами і мають обмежений набір навичок, що не дозволяє виконати ремонт від А до Я. Таким чином, замовнику доводиться витрачати час на пошук кількох бригад або майстрів для виконання тих чи інших робіт. Крім того, завжди існує ризик того, що ці окремі фахівці не порозуміються і створять на вашому об’єкті конфліктну ситуацію, яка знову ж таки, забере ваш час і нерви.

Економія коштів

Про те, що дешевше – не завжди краще, говорить народна мудрість. У цьому розділі йдеться не про якість ремонтних послуг, а про порядок фінансування вашого проекту.

Коли недосвідчений замовник бачить приватне оголошення з пропозицією ремонту за заниженою ціною, він звичайно намагається ними скористатися. Але справа в тому, що приватні виконавці практично ніколи не працюють за заздалегідь складеною сметою. Раз у раз їм будуть потрібні додаткові матеріали та розхідники, на які ви не планували витрачатися. І таким чином, ваші витрати на ремонт виявляться набагато вищими, ніж найнятий вами майстер оголосив спочатку. І потім, коли прийде інший майстер, щоб виконувати наступні етапи робіт, він може помітити помилки та недоліки попереднього майстра, і тоді вам доведеться розщедритися на виправлення цих помилок.

Зовсім інша справа, коли ви звертаєтеся до підрядника, який виконує всю роботу “під ключ”. Коли ви замовляєте комплексний ремонт у одного підрядника – складається та затверджується загальний кошторис робіт. Всі можливі технічні нюанси, що виникають у процесі ремонту, вирішуються відразу, на місці і без ваших додаткових витрат. Вартість послуг спеціалістів компанії зафіксовано у прайс-листі, причому розцінки знаходяться на рівні ринкових по місту. Також, наша компанія надає допомогу у підборі та закупівлі якісних матеріалів за найвигіднішою ціною без посередників.

Отримати консультацію з ремонту в новобудові, та замовити кошторис робіт

Вартість ремонту може змінюватись в залежності від площі квартири та висоти стелі.

Щоб дізнатися, скільки коштує ремонт вашої квартири в новобудові Хмельницького, скористайтесь послугами замірника РК “Рівень Хмельницький”, який здійснить виїзд та складання смети безкоштовно.

Попередню вартість ремонту можна визначити за допомогою калькулятора на сайті компанії.

Також, вартість окремих робіт наведена на сторінці нижче.

Правова відповідальність та дотримання будівельних норм

Ремонт квартири в новобудові – це відповідальний та трудомісткий процес, у якому життєво необхідно враховувати не лише технічні, а й правові нюанси. Наприклад, коли власник нової квартири бажає зробити перепланування, потрібен фахівець, який точно знає, які зміни можна вносити, а які категорично заборонені чи вимагають документального оформлення. Такі фахівці з вищою будівельною освітою працюють у нашій компанії, яка бере на себе технічну та юридичну відповідальність за виконані роботи.

цілісність конструктиву

безпека електромереж

пожежна безпека

дотримання норм БНіП

висока якість ремонтних робіт

дотримання термінів ремонту

 

Крім того, РК “Рівень Хмельницький надає гарантію на всі види ремонтних робіт строком до 5 років. Таким чином, коли ви замовили послугу ремонту квартири тільки в одного підрядника, ви точно знатимете, куди звертатися з усіх можливих питань, замість того, щоб ти згадувати хто і які роботи виконував на вашому об’єкті, якщо ви скористалися послугами декількох різних виконавців.

Прайс лист на ремонт квартир: актуальні ціни

Комунікації

 • Прокладка тонких труб (16-40) від 50 грн/погонний метр

  Для новобудов в стандартній комплектації ремонт починається саме з комунікацій

 • Прокладка тонких труб (55-63) від 95 грн/погонний метр

  Потреба в тонших чи товстіших трубах визначається бригадиром на замірі

 • Установка коробки на електрику від 90 грн/штука

  Для розведення кабелів в кімнаті, та обслуговування кімнат максимально незалежно одна від одної

 • Штроблення стін під кабелі та проводку від 50 грн/погонний метр

  Вартість залежить від матеріалу, який будемо штробити

 • Протягнення електричного кабелю від 20 грн/погонний метр

  Вартість електричних та інтернет кабелів може відрізнятись

Підготовчі роботи

 • Шумоізоляція стелі від 190 грн/квадратний метр

  Допомагає прибрати ударний шум від сусідів зверху

 • Шумоізоляція стін від 250 грн/квадратний метр

  Допомагає прибрати шум від сусідів, та зі сходової клітки

 • Внутрішнє утеплення від 280 грн/квадратний метр

  Утеплення балконів, лоджій та терас

 • Гідроізоляція санвузла від 110 грн/квадратний метр

  Для уникнення проблем плісняви та руйнування в особливо вологому приміщенні

Чорнові роботи

 • Кладка блоків від 150 грн/квадратний метр газоблоків

  Для встановлення простінок та перепланування

 • Кладка цегли від 200 грн/квадратний метр цегли

  Для встановлення простінок та перепланування. Підходить для вологих кімнат

 • Грунт бетонконтакт від 25 грн/квадратний метр

  Для зміцнення мінеральних основ, зменшує механічний та атмосферний вплив

 • Шпаклівка стелі від 140 грн/квадратний метр

  Стартове вирівнювання стелі під правило

 • Штукатурка під маяки від 150 грн/квадратний метр

  Створення рівної бази під подальші роботи

 • Кладка гіпсокартону від 150 грн/квадратний метр

  Для рівної поверхні стін чи стелі

 • Стяжка підлоги від 200 грн/квадратний метр

  Підходить під систему теплої підлоги, і під подальші роботи з підлогою

 • Тепла підлога від 600 грн/квадратний метр

  Середня вартість разом з матеріалами. Технологію підбирає бригадир на місці, з врахуванням особливостей житла

Чистові роботи

 • Грунт поверхні від 15 грн/квадратний метр

  Перед кожним шаром будь-чого, що робиться

 • Натяжна стеля від 220 грн/квадратний метр

  Цілісна чи каскадна стеля, тканинна чи пластикова

 • Зароблення швів з сіткою від 30 грн/погонний метр

  Для зароблення стиків між листами гіпсокартону на стелі чи на стінах

 • Укладка сітки на стіни та стелі від 50 грн/квадратний метр

  Для зміцнення поверхні та запобіганню тріщинам при усадці дому

 • Кладка кутника від 25 грн/штука

  Рівні та міцні зовнішні кути, які не зіб'ються в найближчих пів року, що подовжить термін експлуатації ремонту

 • Часткове вирівнювання від 80 грн/погонний метр

  Коли немає потреби вирівнювати всю стіну - вирівняємо тільки під багети та плінтуси

 • Шпаклівка під шпалери від 100 грн/квадратний метр

  Гладка поверхня стін для ідеально рівних стиків шпалер

 • Шпаклівка під фарбування від 120 грн/квадратний метр

  Ідеально гладка поверхня під шпалери чи фарбування

 • Укладка склополотна від 80 грн/квадратний метр

  Зміцнення поверхні під декоративне шпаклювання

 • Електрична точка від 100 грн/штука

  Виведення розетки чи перемикача в потрібне місце

Декор та оздоблення

 • Грунт поверхні від 15 грн/квадратний метр

  Перед кожним шаром будь-чого, що робиться

 • Фарбування стелі від 80 грн/квадратний метр

  Акуратний та рівномірний покрас, вручну чи пульверизатором

 • Поклейка багетів та молдингів від 80 грн/погонний метр

  Клеїмо всі види багетів рівненько, зароблюємо шви між елементами

 • Кладка плитки від 300 грн/квадратний метр

  Рівні стики, ідеальне прилягання. Нарізка входить в ціну укладки

 • Кладка мозаїки від 800 грн/квадратний метр

  Будь-якого розміру чи рисунку, нарізка плитки входить в ціну

 • Підріз плитки під 45° від 200 грн/погонний метр

  Для ідеальних стиків плитки на гострих кутах - поличках, інсталяціях

 • Кладка фризу від 150 грн/погонний метр

  Красиві пояски та вставки в плитці, нарізка входить у вартість

 • Фугування плитки від 40 грн/квадратний метр

  Зароблення швів між плитками спеціальним розчином

 • Вирізання отворів в плитці від 60 грн/штука

  Акуратні отвори з рівними краями під розетки, перемикачі та виходи рушникосушарок

 • Укладка ламінату від 80 грн/квадратний метр

  Ціна разом з підкладкою та стикуванням малюнку

 • Монтаж плінтусів від 80 грн/погонний метр

  Всі види плінтусів, вартість включно з нарізкою

 • Установка міжкімнатних дверей від 800 грн/штука

  Врізка дверної коробки, встановлення дверей

Бюджетні варіанти для новобудов: на чому можна і не можна економити

Вважається, що робити дорогий ремонт у щойно збудованому будинку не має сенсу, оскільки кожна нова будівля дає усадку протягом кількох років, а саме:

 • монолітно-каркасний – до 1 року;
 • панельний – до 3 років;
 • цегляний – до 6 років.

Під час усадки деякі частини конструкції можуть дати невеликі зсуви та тріщини, осипання штукатурки. Тому все, що стосується фінішного оздоблення – шпалери, фарбування, кахель, плінтуса тощо – може постраждати. У зв’язку з цим деякі фахівці рекомендують не витрачатися на дорогі оздоблювальні матеріали, адже через пару років можливо доведеться робити новий ремонт.

Якщо ви придбали квартиру з передчистовим оздобленням, ви не знаєте точно, наскільки якісно були виконані роботи, і які матеріали при цьому використовувалися. Тому в даному випадку економія на матеріалах для косметичного ремонту – цілком розумний варіант.

Однак якщо ви придбали квартиру в новобудові з чорновим оздобленням і не хочете найближчими роками займатися ремонтом знову, є надійний і недорогий спосіб запобігти наслідкам усадки будинку. Це обробка всіх поверхонь квартири гіпсокартоном. Гіпсокартонні роботи обходяться дешевше, ніж штукатурні – це раз. А по-друге, за гіпсокартоном можна сховати електропроводку та інші комунікації, що заощадить вам витрати на штроблення стін та подальше закладання каналів.

При будь-якому варіанті ремонту, в жодному разі не можна економити на його капітальних складових, а саме – штукатурних і клейових сумішах, цементі, шпаклівках, електричних кабелях і так далі. І звичайно не можна економити на фахівцях, які займатимуться вашим ремонтом.
Звертайтеся до професіоналів РК “Рівень Хмельницький”, які по договору несуть повну відповідальність за якість робіт, що виконуються. До того ж ці роботи обійдуться вам за найрозумнішою ціною в регіоні.