Надійні майстри ремонту: Хмельницький

Переваги користування послугами майстрів нашої компанії

Ринок ремонтних послуг насичений пропозиціями великої кількості окремих фахівців та компаній, тому для нас головне завдання полягає в тому, щоб надавати клієнтам якісні послуги за оптимальними розцінками.

Цьому сприяє те, що середній досвід роботи наших майстрів 16 років.

Рекомендації 84 % задоволених клієнтів дають можливість іншим замовникам скористатись нашими послугами.

Середній термін виконання ремонту під ключ складає 10 тижнів.

Крім фізичних осіб нашими замовниками є комерційні компанії. Висока кваліфікація та досвід наших майстрів дозволяють реалізувати складні завдання по оздобленню приміщень, дизайнерські концепти, дотримуватись корпоративних стандартів у мережевих закладах.

Всі роботи виконуються у відповідності з вимогами СНіПів, що гарантує безпроблемне проходження контролю державними службами.

Запитання та відповіді про нас

Досвід роботи сягає 15 років, і плануємо працювати мінімум ще стільки ж. А наш сайт – працює тільки останні три роки

Ми надаємо гарантії та повний комплекс послуг, де не залучались сторонні підрядники, яких ми не знаємо. Тобто якщо хтось інший до нас робив стяжку, а ми лише кладемо ламінат – ми не можемо дати гарантію окремо на укладку ламінату, бо його довговічність залежить зокрема від якості стяжки

Залежить від типу ремонту та класу матеріалів. Тривалість гарантії бригадир вираховує окремо, та фіксує в договорі

Комплексний ремонт під ключ, від однієї кімнати. При великих об’ємах надаємо моно-послуги (наприклад, суто шпаклювання чи фарбування). Супроводжуємо від огляду житла чи прийому його від забудовника, до покупки та доставки матеріалів, проведення робіт, вивезення сміття та заїзду в оновлене житло.

Майстри, які виконують ремонтні роботи

Кожна бригада компанії РК Рівень, яка робить ремонт, складається з фахівців таких спеціальностей:

 • Будівельники. Вони зносять старі та встановлюють нові перегородки між кімнатами, роблять цементне стягування підлоги, встановлюють вікна, двері та інше;
 • Малярі-штукатури. Очищують стіни від старих шпалер, штукатурки, вирівнюють, шпаклюють, ґрунтують, приклеюють штукатурні сітки та штукатурний шар, фарбують і приклеюють нові шпалери;
 • Плиточники-облицювальники. Укладають плитку на підлогу та стіни, виконують монтажні роботи керамічних плінтусів, укладають мозаїчну плитку, облицьовують кахельною плиткою сходи, укоси, плінтуси, виконують оздоблення декоративним каменем, здійснюють монтаж керамічного декоративного панно;
 • Сантехніки. Монтують водопровідні та каналізаційні труби, міняють стояки, монтують сантехнічні прилади: душові кабіни, ванни, біде, унітази, під’єднують до мережі водонагрівальні прилади;
 • Електрики. Монтують електропроводку, теплу підлогу, встановлюють електролічильники, розподільні коробки, вимикачі, розетки та освітлювальні прилади. Перед початком монтажу майстри пропонують замовнику схему розміщення точок підключення, враховуючи потужність і тип приладів. Погодивши із замовником всі нюанси, електрики складають кінцеву схему, взявши до уваги СНіПи, норми навантаження, розраховують потрібний перетин проводки, потужність автоматів. Після завершення монтажних робіт мережа тестується під навантаженням, щоб гарантувати її безпечну експлуатацію замовником.

Як показує практика, краще, коли ремонтом квартири займається бригада, до якої входять майстри, а загальне керування процесом здійснює виконроб. Ця людина відповідає за всі організаційні моменти, що дозволяє кожному майстру зосередитися на виконанні свого завдання. Також виконроб відповідає за якість та дотримання термінів виконання ремонтних робіт, контролює доставку інструменту, будівельних матеріалів, їх якість та витрату під час роботи. У його обов’язки входить контроль за дотримання трудової дисципліни, ведення звітності. Якщо замовнику потрібно вирішити поточні питання, скорегувати чи уточнити план робіт, він звертається до виконроба.

Варто зазначити, що всі майстри нашої компанії ― досвідчені спеціалісти в своїй галузі. Це гарантує високу якість виконаної роботи. Крім того, наші фахівці використовують сучасні інструменти та прилади, що також сприяє високій якості ремонтних робіт.

Де ми працюємо

Ремонт квартири, будинку, дачі, даху, гаража, багато окремих видів робіт, а також професійні консультації відносно будівельних матеріалів і їх кількості, потребують поради від фахівців у сфері будівництва та ремонтів. Звичайно, кожен, хто планує у своїй квартирі чи будинку ремонтні роботи будь-якої складності знає, що для їх виконання потрібні не лише значні фінансові витрати, але і пошук достойних виконавців.

Враховуючи гіркий досвід господарів квартир чи будинків, які мали справу з недобросовісними працівниками, що не дотримувались свого слова і не виконували все так, як обіцяли, кожен, хто запланував ремонтні роботи починає розмірковувати, як знайти досвідчених і кваліфікованих майстрів для ремонту власного житла чи комерційного об’єкта.

Сьогодні на ринку будівельних і ремонтних робіт в індивідуальному порядку працює дуже багато фахівців, які пропонують свої послуги. Однак, як показує практика, переважна більшість замовників хочуть мати справу з профільними будівельними компаніями, в яких працюють майстри різних спеціальностей, які повністю відповідають за якість виконаних робіт.

Ремонтна Компанія Рівень зацікавлена в тому, щоб кожний замовник мав змогу отримати за свої гроші якісний ремонт. Для досягнення цієї важливої мети кожен наш фахівець добросовісно виконує свою роботу, оскільки розуміє, що від цього залежить не тільки його добробут, але й успіх всієї нашої компанії.

Які послуги надає наша компанія

Для того, щоб нашим клієнтам було зручно і вони не турбувались, що потрібно звертатись за допомогою до декількох фірм, ми пропонуємо весь спектр ремонтних робіт, а саме:

 • зняття старих та наклеювання нових шпалер;
 • стяжка підлоги;
 • облицювання плиткою;
 • заміна вікон та дверей;
 • укладка різних покриттів для підлоги;
 • перепланування.

Ці послуги, крім перепланування, можна віднести до косметичного ремонту, який потрібно робити періодично, щоб надати житлу доглянутий та естетичний вигляд. А щодо перепланування, то це чудовий спосіб, наприклад, переформатувати однокімнатну хрущовку на стильну студію або розширити тісний санвузол.

Етапи ремонтних робіт

Розділяють два основні види ремонту: косметичний і капітальний. Кожен із них має чотири основні етапи: підготовчий, чорнове, перед чистове і фінішне оздоблення.

 • підготовчий; на цьому етапі виконуються роботи по звільненню кімнати, квартири, будинку або інших приміщень, в яких буде виконуватись ремонт від зайвих речей. Наприклад, команда РК Рівень готує всі поверхні до подальших робіт: видаляє старі шпалері, пошкоджене лаковане або фарбоване покриття. Також на цьому етапі здійснюється демонтаж дверей, вікон, кахля, підвісних та натяжних стель, плінтусів, старих перегородок, дверних отворів. Завершується цей важливий етап винесенням із приміщень будівельного сміття;
 • чорнове оздоблення; стяжка підлоги, утеплення, гідроізоляція, оштукатурювання, прокладання електричної проводки та сантехнічних комунікацій, монтаж вікон та дверей, встановлення опалювальних систем та кондиціонерів. Варто зазначити, що до цього важливого етапу ми допускаємо тільки фахівців з відповідним рівнем кваліфікації;
 • перед чистове оздоблення; підготовка поверхонь до нанесення декоративного покриття, засклення балкона, нанесення грунтовки, укладання плитки, виготовлення наливної підлоги;
 • фінішне оздоблення; на цьому етапі майстри наносять декоративні покриття: фарби, шпалери, панелі, укладають підлогове покриття, встановлюють світильники, електрофурнітуру, сантехніку, натяжні стелі.
  Завершується етап фінішного оздоблення ретельним прибиранням, тому господарям залишаться тільки занести і розставити меблі, повісити штори.